Завантажити
Світ Сковороди. Світ творів, ідей, переконань і вчинків.

300 років — шанс поглибити розуміння Григорія Сковороди і через нього пізнати ранньомодерну Україну XVIII століття. Стоїцизм, духовна свобода, красномовство та бажання пізнати «коло наук», мир і Бога.

Водночас світ Сковороди — це реальність, яка оточувала філософа протягом XVIII століття: розквіт Києво-Могилянської академії, кінець Гетьманщини, епоха Просвітництва. Через перший, більш відчуваний світ даємо змогу пізнати другий. Через твори, спосіб життя та ідеї Григорія Савича ми розширюємо свої знання про нього.

У фрази «Світ Сковороди» два значення:
Cвіт його ідей
Cвіт, який існував навколо нього
Світ Сковороди наповнений безліччю образів через стереотипне уявлення про нього.

Багатогранність Григорія Сковороди знайшла відображення в айдентиці та графічних символах. Завдяки поєднанню різних елементів є динамічність та безліч можливих варіантів брендингу.

Передача графічними методами крафтовості та ручної праці підтримується текстурою на всіх елементах айдентики.

Логотип. Варіанти
Існує дві версії логотипа:
Завантажити логотип
  • основний, який включає портрет і дескриптор
  • додатковий, який включає постать і дескриптор

Кожна з версій має статичний та динамічний варіанти дизайну.

Завантажити логотип
Основний логотип має три варіанти дизайну:
  • статичний горизонтальний
  • статичний вертикальний
  • динамічний горизонтальний

Вертикальну або горизонтальну версію слід обирати, спираючись на місце розташування логотипа. У динамічному варіанті навколо портрета розміщуються додаткові елементи.

Динамічний логотип

У такому варіанті навколо портрета розміщуються елементи, які асоціюються з творчістю та життям Григорія Сковороди. Існує 12 елементів, які можуть додаватись до лого й таким чином додавати йому динамічності. Вони можуть бути розміщені праворуч та ліворуч від постаті чи портрета.

Колір
Основними кольорами брендингу є червоний та чорний. Їх використовуємо для логотипа та елементів. Додаткові кольори ‒ пісочний та бірюза. Їх використовуємо як фон, у деяких випадках ‒ як колір лого або тексту.
Pantone 7621С
CMYK 15 100 100 6
RGB 196 5 17
#C40511
Pantone Black
CMYK 70 70 70 90
RGB 0 0 0
#000000
Pantone 7604С
CMYK 5 10 12 0
RGB 244 232 224
#F4E8E0
Pantone 7475С
CMYK 70 34 40 17
RGB 78 126 132
#4E7E84
Шрифт
У логотипі використано два шрифти: Almaz Medium та Montserrat. Almaz Medium ‒ шрифт, натхненний українським модернізмом минулого століття. Використовуємо лише в логотипі. Montserrat ‒ геометричний гротеск, використовуємо в логотипі та в комунікації.
Шрифт. Ключові меседжі
Існує низка ключових меседжів, які можна використовувати в комунікації бренду. Ці меседжі набрані шрифтом Almaz Medium та є графічними символами.
Рекомендації щодо роботи з текстом і кольором
У роботі з типографікою пропонуємо використовувати динамічні елементи як частину верстки тексту. Основний та додатковий логотип можуть розміщуватись на кольорових фонах, заданих у брендбуці. Рекомендовано використовувати кольорові співвідношення, прописані в брендбуці. Текстура, присутня в логотипі та динамічних елементах, може бути використана як елемент фону.
Патерни та фірмова графіка
Динамічні елементи
Існує 12 елементів, які можуть додаватись до лого й таким чином додавати йому динамічності. Ці елементи можуть використовуватись окремо від логотипа та утворювати патерни або використовуватись як окремі деталі.
Патерн
Патерн складається з наявних елементів. Він містить від 5 до 7 об’єктів. Розміщення хаотичне, але елементи мають композиційно поєднуватись між собою. Об’єкти мають бути одного кольору та не повинні наїжджати один на одний.
У брендбуці зібрана деталізована інформація про дизайн-систему (побудова логотипа, безпечні зони, кобрендинг, типографіка тощо).
Брендбук
За цим посиланням лежать готові матеріали, які ви можете використовувати. Не забудьте встановити шрифти, якщо хочете змінити макет ;)